Kupuj motocykl zimą

Kupuj motocykl zimą
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Kupuj motocykl zimą

Kupno motocykla to w większości wypadków wcale nie mały wydatek. Są jednak sposoby na to by tę sumę znacząco obniżyć. Przykładowo każdy poradnik dla rozsądnego kupca motocykli powinno zaczynać się od polecania kupna motocyklu zimą. Dlaczego akurat chłodną porą mamy znacznie większe szanse natrafienia na okazje cenowe?

Nie trzeba chyba będzie nikogo specjalnie długo przekonywać, iż zastój jaki podczas zimy mamy na rynku motocykli dla wielu może być doskonałą szansą na zrobienie świetnej transakcji. Różnica potrafi być spora, nawet wynosić kilka tysięcy w przypadku motocykli o lepszym standardzie. Osoby z branży opowiadają, iż w porze ciepłej codziennie potrafią odbierać nawet po kilkadziesiąt telefonów z zapytaniem, podczas gdy zimą zainteresowanie spada niemalże dziesięciokrotnie/ Chcący zarobić już teraz zimą, by motocykl nie stał kolejnych kilka miesięcy obniżają cenę za dobre motocykle, będą znacznie bardziej skłonni sprzedać za mniejszą sumę bowiem wiedzą, że wcale nie będzie im łatwo o klienta. Można ująć to tak, iż latem to kupcy gonią za sprzedawcami na rynku handlu motocyklami, podczas gdy porą zimową jest odwrotnie; sprawmy by działało to na naszą korzyść a nie przeciwnie. Okres od października do marca więc to dla mądrego kupującego powinien być okres szczególnej aktywności. Również choćby dlatego, iż ma to więcej korzyści niż tylko finansowych: mamy całe kilka miesięcy by porządnie nad motocyklem popracować (w przypadku zakupu używanego oczywiście), dopracować go pod każdym kątem. W przypadku zakupu latem na pewno już byśmy z niego korzystali, nawet gdy nie byłby w stu procentach przygotowany do jazdy.

http://plejor.pl/

Podobne wpisy o samochodach:

about author

admin

related articles

Komentarze i opinie:

Podobne artykuły:

  • Samochód zastępczy – Radom

    Czy ludzie często podróżują samochodami? Odpowiedź na to pytanie, wydaje się być tak oczywista, że, aż nie chce się nam na nie odpowiadać. W czasach, kiedy rozwój Świata poszedł tak mocno do przodu i istnieje ogólnie pojęta „nowoczesność”, ludzie bardzo często wybierają samochód, jako pojazd którym podróżują. Gdzie możemy kupić samochód? Z pewnością u osoby…

    Read more
  • Uprawnienia elektryczne

  • Wycieraczki samochodowe