Korki w Nieporęcie

Korki w Nieporęcie
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

W Kolejny świąteczny długi weekend możemy spodziewać się masowego ataku ludzi biorących urlopy. Statystyczny Warszawiak najczęściej na miejsce urlopu wybiera plażę w Nieporęcie, dlatego w piątkowy wieczór, a właściwie już od godzin południowych, na drodze do Nieporętu spodziewać się można korków i utrudnień. Samochody zderzak w zderzak poruszają się już przy wyjedźcie z Warszawy i nie rozstają ze sobą aż do ronda w Zegrzu. Powstaje zatem pytanie: Dlaczego miasto nic z tym nie robi? Dlaczego ludzie odpowiedzialni za korki w Nieporęcie w gminie Nieporęt i w województwie mazowieckim tak bezmyślnie zaprojektowali trasy? Czy mają oni wyjście z tej patowej sytuacji?
Okazuje się, że tak. Zamiast jeździć własnymi, prywatnymi samochodami, najlepiej jest zamówić taksówkę. Tanie taxi, takie jak Taxi Nieporęt tanio i szybko i w magiczny sposób omijając korki dowiezie Cię na plaże w Zegrzu! Biorąc pod uwagę, że przeciętny czas dojazdu do Nieporętu może wynosić nawet półtorej godziny, taksówka zawiezie Cię tam o wiele szybciej. Licznik taryf dostosowany jest do potrzeb dzisiejszej wymagającej klienteli, dzięki temu ceny z każdym rokiem stają się coraz niższe i już teraz taxi w Nieporęcie dojechać można za niecałe 100zł. W drugiej strefie oczywiście będzie trochę drożej, ale koszt paliwa, wypalonego w korku również nie byłby mały.
Podsumowując, w miarę jak przybywa samochodów, a Polacy coraz bardziej lubią spędzać czas na świeżym powietrzy, często wybieranym kierunkiem jest właśnie Nieporęt i plaża w Zegrzu. Zalew Zegrzyński jest fantastycznym miejscem do spędzania krótkich jak i dłuższych urlopów, a taksówka jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie chcą tam jeździć własnymi samochodami.

Podobne wpisy o samochodach:

about author

admin

related articles

Komentarze i opinie:

Podobne artykuły:

  • Przyczepy samochodowe

    Poprzedni artykuł traktował o tym, czym jest w powszechnym rozumieniu tak zwana przyczepa. Sądzę, że temat nie został całkowicie wyczerpany. Z tego też powodu postanowiłem napisać kolejny tekst, którego tematyka będzie krążyła wokół tego samego zagadnienia. Jednakże ten artykuł będzie opowiadał o tym, czym są przyczepy samochodowe z prawnego punktu widzenia. Odpowiedź na pytanie, jak…

    Read more
  • Dla kogo są nowe samochody

  • Przyczepy kempingowe