Konceptualne projekty Peugeota

Konceptualne projekty Peugeota
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Konceptualne projekty Peugeota

Przez ostatni czas francuski producent nie zachwycał miłośników motoryzacji jakimiś niezwykłymi premierami i nowościami. Ten pozorny brak pomysłów wcale nie oznacza braku kreatywności u projektantów francuskiej marki. Oto kilka pomysłów Peugeota, które być może trafią w przyszłości do realizacji.

Peugeot EX1 – to elektryczny samochód ze trzystuczterdziestokonnym silnikiem. Posiada dwuosobową kabinę, która jest odkryta, a także przód jak najbardziej aerodynamiczny. Peugeot ONYX to futurystyczna karoseria z włókna węglowego, co powoduje, że auto waży niewiele ponad tonę. Posiada 3,7-litrowy silnik V8, który produkuje moc rzędu ośmiuset koni mechanicznych. Ostatni ciekawy koncept to Peugeot EXALT – wyjątkowe auto, którego karoseria została skomponowana z ręcznie kutej stali oraz nowoczesnego materiału, jakim jest Shark Skin. Jak widać, choć w ostatnim czasie nie pojawiły się jakieś innowacyjne pomysły w zakresie użytkowania aut osobowych, Peugeot jest wciąż w dobrej formie.

http://fiter.pl/

Podobne wpisy o samochodach:

about author

admin

related articles

Komentarze i opinie:

Podobne artykuły:

  • Transport ponadnormatywny

    Praca w transporcie to dzisiaj dla wielu atrakcyjna wizja zawodowego życia. Zarobić można nieźle, zwłaszcza gdy na co dzień odpowiada się za transport ponadnormatywny. Trzeba jednak pamiętać, że za większymi pieniędzmi idzie z reguły także spora odpowiedzialność. Osoby mające wpływ na transport ponadnormatywny, a przede wszystkim na jego organizację i bezpieczeństwo, muszą pamiętać, że ich…

    Read more
  • Foteliki samochodowe

  • Transport mebli Katowice