Kawasaki Ninja H2R

Kawasaki Ninja H2R
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Kawasaki Ninja H2R

Ten motor zachwyci zarówno starych wyjadaczy, jak i początkujących miłośników motoryzacji. Motor Kawasaki Ninja H2R to bardzo mocna maszyna, która posiada nie tylko zachwycającą stylistykę, ale i ogromną moc w swoim silniku. Silniku, którego pojemność to tysiąc centymetrów sześciennych i który posiada cztery cylindry. Co zaskakujące, każdy z tych cylindrów posiada kompresor, a to oznacza, ż moc silnika z całą pewnością może zwalić z nóg.
Dlatego też niejeden miłośnik motorów był zaskoczony, gdy się okazało, że Kawasaki Ninja H2R posiada moc rzędu 326 koni mechanicznych. To ogromna moc, jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę ciężar motocykla, który plasuje się na poziomie 216 kilogramów. Aż ciężko uwierzyć, że taka maszyna posiada taką moc. Motor posiada system kontroli trakcji, który z całą pewnością jest użyteczny w przypadku takiego typu maszyny.

Podobne wpisy o samochodach:

about author

admin

related articles

Komentarze i opinie:

Podobne artykuły:

  • Motoryzacja

    To, czy podróżowanie będzie należało do przyjemności, w dużej mierze zależy od naszego nastawienia. Niektórzy z nas wykazują predyspozycję do takiej formy spędzania wolnego czasu, inny zaś traktują to jako zło konieczne. W takim czy innym przypadku można z przemierzania świata uczynić coś zdecydowanie bardziej atrakcyjnego. Szczególnie gdy zmuszeni jesteśmy podróżować samochodem. Dbają o to…

    Read more
  • Firmy kurierskie

  • Wypożyczalnia przyczep Wrocław